Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Omár Kháyyám: Rubáiyát. A perzsa csillagász-költő versei. Ford.: Szabó Lőrinc. Az illusztrációkat rajzolta, a könyvdíszeket és a bekötési táblát tervezte: Báró Romaszkan Alice. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 82+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan foltos kiadói papír védőborítóban. Számozott, 738. számú példány.
18824.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Magyar Remek Írók I-II. Pest, 1858., Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén sérüléssel.
18825.

Rufpreis:
10 000 HUF

Twain Márk - Warner Károly Dudley: Az aranyozott kor. I-III. köt. Amerikai regény. Ford.: Mudrony Pál. Bp., 1876., Athenaeum. Korabeli átkötött álbordás félbőr-kötés, a gerincen aranyozott címkével, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
18826.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Parfüm '97. Illattárlat kétszáz képben. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1997, Geomédia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként enyhe ázásnyomokkal.
18827.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Kiadói papírkötésben Jó állapotban
18828.

Rufpreis:
5 000 HUF

18829.

Rufpreis:
2 000 HUF

18830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lion Feuchtwanger: Goya. Bp., 1956. Új Magyar. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóval. Vas István fordító áltat DEDIKÁLT!
18831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.
18832.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kós Károly 2 könyve: Az országépítő. Történeti regény; Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés.
18833.

Rufpreis:
5 000 HUF

18834.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. I-II. köt. Ford.: Jánosi Gusztáv. Bp., 1893, Szent-István-Társulat,(Franklin-ny.), 1 t. +XXV+7+326 p.;331 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, foxing foltos címképpel.
18835.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF