Omár Kháyyám: Rubáiyát. A perzsa csillagász-költő versei. Ford.: Szabó Lőrinc. Az illusztrációkat rajzolta, a könyvdíszeket és a bekötési táblát tervezte: Báró Romaszkan Alice. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 82+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan foltos kiadói papír védőborítóban. Számozott, 738. számú példány.
Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Magyar Remek Írók I-II. Pest, 1858., Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén sérüléssel.
Twain Márk - Warner Károly Dudley: Az aranyozott kor. I-III. köt. Amerikai regény. Ford.: Mudrony Pál. Bp., 1876., Athenaeum. Korabeli átkötött álbordás félbőr-kötés, a gerincen aranyozott címkével, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Füry Lajos: A bécsi színjáték. San Francisco-Washington-München, 1975, Mikes Kelemen Könyvkiadó, 853 p. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.
Kós Károly 2 könyve: Az országépítő. Történeti regény; Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés.