Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Vörösmarty minden munkái III. köt. és VIII. köt.: III. köt.: Hősköltemények. I. köt. (Zalán futása, Cserhalom.); VIII. köt.: Színművek (1821-1840.) IV. köt. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. Pest, 1845-1847, Kilián György, 2+271+1; 2+347 p. Első gyűjteményes kiadás. 10 kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlap hiánnyal.
Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Frötschner, J.: Wiener Komplimentirbuch. [Bókok könyve]. Wien, 1861, Albert A. Wenedikt, IV+(4)+340 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Dr. Langer Norbert kölcsönykönyvtárának magyar német - francia - angol - olasz jegyzéke. Bp., én., Urbányi, 179+1 p. Kiadói szakadozott papírkötésben, (címlaphiánnyal?), egy lapon javítással.
1928 K. M. Egyetemi Nyomda Könyvesboltja Budapest. Irodalmi tájékoztató. VI. évf. 1928. Bp., 1928., Révai, 331+5 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, kis sérüléssel, gyűrődésnyommal.