Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18920.

Rufpreis:
2 000 HUF

18921.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pilismaróti Bozóky Gyula: A felvidék hazatért; Kárpátalja hazatért. 2009. Kiadói papírkötés, tékában,
18922.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vörösmarty minden munkái III. köt. és VIII. köt.: III. köt.: Hősköltemények. I. köt. (Zalán futása, Cserhalom.); VIII. köt.: Színművek (1821-1840.) IV. köt. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. Pest, 1845-1847, Kilián György, 2+271+1; 2+347 p. Első gyűjteményes kiadás. 10 kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlap hiánnyal.
18923.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
9

Kis Margit: Zsigmond Ferencre emlékezem. Kunhegyes, 1985, k.n.. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötésben, néhány lap foltos. Dedikált?
18924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berda József: Égni, elégni. Bp., 1964. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval DEDIKÁLT példány!
18926.

Rufpreis:
4 000 HUF

Frötschner, J.: Wiener Komplimentirbuch. [Bókok könyve]. Wien, 1861, Albert A. Wenedikt, IV+(4)+340 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vecsey Sándor újabb költeményei. Pest, 1860, Wodianer F., VIII+240 p. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18928.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Langer Norbert kölcsönykönyvtárának magyar német - francia - angol - olasz jegyzéke. Bp., én., Urbányi, 179+1 p. Kiadói szakadozott papírkötésben, (címlaphiánnyal?), egy lapon javítással.
18929.

Rufpreis:
1 800 HUF

1928 K. M. Egyetemi Nyomda Könyvesboltja Budapest. Irodalmi tájékoztató. VI. évf. 1928. Bp., 1928., Révai, 331+5 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, kis sérüléssel, gyűrődésnyommal.
18930.

Rufpreis:
1 600 HUF

Smedley, Agnes: A vérző Kína. Ford.: Benamy Sándor. Bp., [1938], Epocha, 192 p. A borító Ruzicskay György munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázásnyommal.
18931.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF