Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Schleicher Pál: Oláh Miklós és Erasmus. Értekezések a Magyarországi Latinság Köréből. 3. Bp., 1941., Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudomány Egyetem Latin Filológiai Intézete,(Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda.) Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé sérült borítóval.
18884.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lajos Ferenc-ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Ifj. Hans Holbein fekete-fehér illusztrációival. Bp.,(1942), Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 86 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, sérült gerinccel, sérült borítóval.   "E műből 1500 példány készült, melyből 300 a szerző sajátkezű aláírásával kerül a könyv- és grafika barátok részére." Ez számozatlan példány!
18885.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vaderna József: Anyám szembe zárva. DEDIKÁLT! Esztergom, 1990, Esztergomi Városi Tanács. Kiadói papírkötés. Megjelent 3500 példányban. Számozatlan példány.
18886.

Rufpreis:
800 HUF

Keleti Arthur: Angyali üdvözlet. Litániák. Bp., 1916., Grill, 68+2 p. Első kiadás. A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18887.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keresztury Dezső: Árnyak nyomában. Válogatott színikritikák, tanulmányok. A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) Széchenyi-díjas író, költő, irodalomtörténész, kritikus, műfordító által DEDIKÁLT példány! Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18888.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schenk Magyar helyesirás fogalmazás és jó magyarság zsebkönyve. Szerk: Altai Rezső. Schenk, 1920, sérült kiadói papírkötés
18889.

Rufpreis:
1 400 HUF

18890.

Rufpreis:
800 HUF

Nógrádi Gábor: Újra: Segítség, ember! A szerző, Nógrády Gábor által aláírt példány. Czakó Ferenc rajzaival. Bp., 1996., Press-Contact Bt. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18891.

Rufpreis:
800 HUF

18892.

Rufpreis:
800 HUF

Légrádi László: Az ember, mint olyan. DEDIKÁLT! Kis gondolkodók könyve. Az Embernevelés Kiskönyvtára. hn., 2001., Kemény Gábor Iskolaszövetség. Kiadói kissé kopott papírkötés.
18893.

Rufpreis:
800 HUF

Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány; A három testőr Afrikában. Bp., 1965-1966., Albatrosz. Kiadói kopott papírkötésben, a borítón hajtásnyomokkal.
18894.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
18895.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF