Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Lafcadio Hearn: Kokoro. Bp., 1909, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péterfy Tamás: Ezüst bokréta. emlékkiadás. Versek. DEDIKÁLT. Hn. é.n. Szerzői. Kiadói papírborítóval, firkákkal, 64p.
19131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kopányi György: Garabonciás. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1945., Műhely, 64 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól.
19132.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babay Kálmán: Nádfödeles házak alatt. Falusi történetek a nép számára. Rábai Zsigmond rajzaival. Protestáns Család és Iskola I. évf. 9. sz. Szentgotthárd, 1911., Wellisch Béla, 78+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19133.

Rufpreis:
1 000 HUF

19134.

Rufpreis:
1 000 HUF

19135.

Rufpreis:
1 000 HUF

19136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garády Viktor: Tengerparti séták. Bp., 1901, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 239 +(1) p. A fejezetek elején és végén szép könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, a borítón és néhány lapon kis foltokkal.
19137.

Rufpreis:
1 200 HUF

19138.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Lermontov, Mihail Jurjevics]: Históriás ének az rettenetös Iván czárrul ifiu testörzöjérül és az vitéz Kalmár Kalasnikovrul. Ó-russiai nyelven szerzette: Lermontov Mikhál. Régi magyarsággal átalhozta: Sztripszky Hiador. Bp., 1924, La Fontaine-Társaság, 1 t. + 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19139.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19140.

Rufpreis:
5 000 HUF

19141.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF