https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.
1
19154.

Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
19155.

Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csányi Vilmos: A tökéletesség illata. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartontált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
19156.

Csányi Vilmos: A tökéletesség illata. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartontált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Puskin: Anyégin Eugén. Keresztes-kiadás, 1945, kiadói papírkötésben, elvált gerinccel
1
19157.

Puskin: Anyégin Eugén. Keresztes-kiadás, 1945, kiadói papírkötésben, elvált gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
1
19158.

Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
19159.

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
1
19160.

Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váli Éva: Árkos üzenete egy világpolgárnak. Beszélgetés gróf Jankovich-Bésán Andrással életútjáról. (Utak, tájak, emberek 5). Csíkszereda, 2008, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés. Jankovich-Bésán András által DEDIKÁLT.
1
19161.

Váli Éva: Árkos üzenete egy világpolgárnak. Beszélgetés gróf Jankovich-Bésán Andrással életútjáról. (Utak, tájak, emberek 5). Csíkszereda, 2008, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés. Jankovich-Bésán András által DEDIKÁLT.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Brande, Dorothea: Nyitott szemmel! Ford.: Lányi Miklós és Bárd Gyula. Bp., 1936, Bárd Ferenc és Fia, 151+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
19162.

Brande, Dorothea: Nyitott szemmel! Ford.: Lányi Miklós és Bárd Gyula. Bp., 1936, Bárd Ferenc és Fia, 151+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gergely Ágnes: Árnyékváros. Válogatott versek. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc és a hátsó borító foltos. A szerző által Thiery Árpád (1928-1995) író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
1
19163.

Gergely Ágnes: Árnyékváros. Válogatott versek. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc és a hátsó borító foltos. A szerző által Thiery Árpád (1928-1995) író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm
1
19164.

Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
1
19165.

Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse