Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

19081.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ignotus verseiből. Bp., 1918., Nyugat, 116 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
19082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schranz András: Uj tudományos feladatok felé. Bp., 1982. DEDIKÁLT 219p. Kiadói papírborítóval .
19083.

Rufpreis:
1 200 HUF

19084.

Rufpreis:
1 600 HUF

19085.

Rufpreis:
2 800 HUF

Conan Doyle, [Arthur]: A Korosko tragédiája. Bp., [1913], Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 186 p. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, erősen sérült borítóval.
19086.

Rufpreis:
2 400 HUF

1959 Zöldhelyi Zsuzsa: Petőfi Chez les Russes. (XIX. éme sécle). DEDIKÁLT! Különlenyomat a Filológiai Közlöny 1959. évi 1-2. számából. Bp., 1959, Akadémiai-ny., 61-84 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, benne jegyzetlapokkal. + 1962 Dienes András: Perújítás Szendrey Júlia ügyében. Különlenyomat az Irodalomtörténeti Közlemények 1962. évi 3. számából. Bp., 1962., Akadémiai-ny., 307-324 p. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
19087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jókai Mór: A serfőző - A nyomorék naplója- Fekete világ. Pest, 1897, Franklin Társulat. 5. kiadás. 112p. Korabeli, vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel.
19088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolligátum, főként filozófiai témájú művekből (6 mű egy kötetben): Péterfy Jenő: Aristophanes; Dr. Yolland Artur: Charles Dickens élete és művei; Szász Károly: Horatius. Élet- és jellemrajz; Szilasi Vilmos: Platon. Tartalom és forma párhuzamossága dialogusaiban; Collins Vilmos: Sophokles. Ford.: Kont Ignácz; Renan Ernő: Spinoza. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1881-1913, Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19089.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Czuczor Gergely]: Czuczor költeményei. A költő arcképével és életrajzával. III. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, VIII+(4)+227 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésbe, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19090.

Rufpreis:
1 400 HUF

Francesco Petrarca: Daloskönyve. Rime scelte. Ford.: Sárközi György. Janus Könyvek. Bp.,1957, Európa. Magyar-olasz kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19091.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Károly: Járatlan utakon. Korfordulók világában. DEDIKÁLT! Debrecen, 2003., Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
19092.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF