Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.  Számozott (304/500.), aláírt, a szerző DEDIKÁLT példány.
19093.

Rufpreis:
4 000 HUF

19094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Frigyes: Villa Megere. Ifjúsági kisregény a honfoglalás korából. DEDIKÁLT! Nagymegyer, 2008., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
19095.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
19096.

Rufpreis:
1 400 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1832-es Fúskúti Landerer kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
19097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp.,(1949),Athenaeum. Kiadói papírkötés.
19098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
19099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Sándor: Magyar akrosztikonok. II. sorozat. Bp., 1942, Csillag Gyula (Weisz Sándor-ny.), 79 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, két ex libris-szel. Számozott (23./300), a szerző által DEDIKÁLT példány.
19100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dénes Gizella: Szép koszorú. Regény Szent László király korából. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
19101.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
19102.

Rufpreis:
1 600 HUF

Paul Gauguin: Noa Noa. Ford.: Rónay György. A kötésterv Fenyves Sándor munkája. Bp.,1943,Bibliotheca, 95 p.+ 8 t. Kiadó illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
19103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esterházy Péter: Hrabal könyve. Bp, 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19104.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF