Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozott (304/500.), aláírt, a szerző DEDIKÁLT példány.
Prónai Antal: Magyar irodalomtörténet és olvasókönyv. A fiú- és leányközépiskolák, valamint leánygimnáziumok számára. II. köt. VIII. osztály számára. Átdolgozta: Alszeghy Zsolt, Sík Sándor. Bp., 1932., Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Varga Frigyes: Villa Megere. Ifjúsági kisregény a honfoglalás korából. DEDIKÁLT! Nagymegyer, 2008., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Balla Sándor: Magyar akrosztikonok. II. sorozat. Bp., 1942, Csillag Gyula (Weisz Sándor-ny.), 79 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, két ex libris-szel. Számozott (23./300), a szerző által DEDIKÁLT példány.
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
Paul Gauguin: Noa Noa. Ford.: Rónay György. A kötésterv Fenyves Sándor munkája. Bp.,1943,Bibliotheca, 95 p.+ 8 t. Kiadó illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel.