Nemzeti könyvtár kolligátum: Kovrig Béla: Hogyéletünk emberibb legyen, Kádár Lajos: Doni halálbánya 1-2, Péczely József: Magyar Kalendárium, G. Takács József: Simonyi Óbester, a legvitézebb huszár; M. Katona Ilona: hazahív a föld; Babay József: Három szeretők, Pálinkás András: A falu kincsei. Eredeti papírborítókkal bekötve, egészvászon kötésben
Alexandra Rachmanova 3 műve: Szerelem, Cseka, halál... I-II. köt. Ötödik kiadás.; Házasság a vörös viharban. Negyedik kiadás.; Gyermekkorom. Második kiadás. Halhatatlan Könyvek. Bp.,én.,Dante. Kiadói egészbőr-kötések, kopott borítóval, az egyik gerince levált.
Gulácsy Irén: Förgeteg. Regény. Könyvnapi kiadás. A szerző által aláírt példány! Bp., [1936], Singer és Wolfner, 1 t. + 301+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
May Károly: A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta: Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum, 248 p. + 4 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
Verne Gyula: Fekete Indiák. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,1901, Eisler G.. Egészoldalas illusztrációkkal. Könyvkötői aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés (Kiss Valdemár, Bp.), márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, egy lapon szakadással, néhány kevés lapon kisebb folttal,
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. A borító és a fedélterv Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.