Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Nemzeti könyvtár kolligátum: Kovrig Béla: Hogyéletünk emberibb legyen, Kádár Lajos: Doni halálbánya 1-2, Péczely József: Magyar Kalendárium, G. Takács József: Simonyi Óbester, a legvitézebb huszár; M. Katona Ilona: hazahív a föld; Babay József: Három szeretők, Pálinkás András: A falu kincsei. Eredeti papírborítókkal bekötve, egészvászon kötésben
19021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp., 2008, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Ian MacDonald: A fejek forradalma. A Beatles dalai és a hatvanas évek. Ford.: Révbíró Tamás. Bp., 1999., Park. Kiadói kartonált papírkötés.
19023.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alexandra Rachmanova 3 műve: Szerelem, Cseka, halál... I-II. köt. Ötödik kiadás.; Házasság a vörös viharban. Negyedik kiadás.; Gyermekkorom. Második kiadás. Halhatatlan Könyvek. Bp.,én.,Dante. Kiadói egészbőr-kötések, kopott borítóval, az egyik gerince levált.
19024.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gulácsy Irén: Förgeteg. Regény. Könyvnapi kiadás. A szerző által aláírt példány! Bp., [1936], Singer és Wolfner, 1 t. + 301+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19025.

Rufpreis:
2 000 HUF

19026.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: Fekete Indiák. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,1901, Eisler G.. Egészoldalas illusztrációkkal. Könyvkötői aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés (Kiss Valdemár, Bp.), márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, egy lapon szakadással, néhány kevés lapon kisebb folttal,
19027.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n. [1897], Franklin-Társulat, 238+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19028.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1903, Franklin-Társulat, 238+(2) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19029.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 db Fekete István könyv: Kele. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés. + Hú. Bp., 1971, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
19030.

Rufpreis:
3 000 HUF

19031.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fekete István: Bogáncs. Bp., 1957, Ifjúsági. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, fűzés sérült, borító kopott
19032.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF