Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1973, Móra. Kiadói papírkötésben
19033.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fekete István: Csend/ 21 nap, Kele, Barangolások. Bp., 1964-69., Móra-Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, Kiadói félvászon kötés. Sérült papír védőborítóban, de alapvetően jó állapotban.
19034.

Rufpreis:
1 800 HUF

19035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Bp., 1918, Franklin-Társulat, 384 p. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19036.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Blanár Imre: Egy 17 éves magyar fiú küzdelmei New Yorkban. Bp., 1926, Révai, 144 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, pótolt gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel (Antal Gyula). + cca 1927 A budapesti napilapok kritikái a könyvről, egy gépelt oldal
19037.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Sárosi Gyula: Arany trombita. Ponyvára került Arany trombita. Az örök igazság parancsolatjára mondvacsinálta - -. Bevezetéssel és jegyzetekkel közzéteszi Bisztray Gyula. Magyar Tudományos Akadémia Magyar Irodalmi Tár. Bp., 1951., Akadémiai Kiadó. A borítón Kondor jelzéssel: Kondor Lajos? Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító javított, kissé kopott és a gerincén kis lyukkal, de belül jó állapotban.
19038.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ijjas Antal: Széchényi kapitány. Batthyány Gyula gróf 10 rajzával. Bp.,(1943.),Vigilia, 166 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóban.
19039.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rubinyi Mózes: Magyar költők negyvennyolcban. Negyvennyolcas forradalmi antológia. Szerk.: - -. Bp., 1948., Attika. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos.
19040.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illyés Gyula: Petőfi. Kincses Könyvek. Bp., 1958., Szövetkezeti Kiskönyvtár. Kiadói papírkötés
19041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révai József: 48 útján. Bp., 1948., Szikra. Kiadói papírkötés
19042.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petőfi-könyv. A Petőfi-Társaság megbízásából szerk.: Császár Elemér, és Ferenczi Zoltán. Bp., 1923, Pallas. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
19043.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gróf Széchenyi István: Hitel. Pest, 1830, Petróza Trattner. REPRINT! Kiadói vászonkötés, jó állapotban.
19044.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF