Fekete István: Kele, Vuk; Hú; Téli berek. Bp., 1974-1985.,Móra. Kiadói papírkötések és kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincén kis szakadással.
Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Bp., 1918, Franklin-Társulat, 384 p. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
ifj. Blanár Imre: Egy 17 éves magyar fiú küzdelmei New Yorkban. Bp., 1926, Révai, 144 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, pótolt gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel (Antal Gyula). + cca 1927 A budapesti napilapok kritikái a könyvről, egy gépelt oldal
Sárosi Gyula: Arany trombita. Ponyvára került Arany trombita. Az örök igazság parancsolatjára mondvacsinálta - -. Bevezetéssel és jegyzetekkel közzéteszi Bisztray Gyula. Magyar Tudományos Akadémia Magyar Irodalmi Tár. Bp., 1951., Akadémiai Kiadó. A borítón Kondor jelzéssel: Kondor Lajos? Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító javított, kissé kopott és a gerincén kis lyukkal, de belül jó állapotban.
Petőfi-könyv. A Petőfi-Társaság megbízásából szerk.: Császár Elemér, és Ferenczi Zoltán. Bp., 1923, Pallas. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben felvágatlan lapokkal.