Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!
18997.

Rufpreis:
2 000 HUF

18998.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

18999.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karinthy Frigyes összegyűjtött művei 14 kötete: Görbe tükör; Heuréka; Utazás Faremidóba, Capillária, Kötéltánc; Mennyei riport, Utazás a koponyám körül; Nem mondhatom el senkinek; Jelbeszéd 1-2; Így írtok ti 1-2.; Címszavak a Nagy Enciklopédiához 1-2., Idomított világ 1-2., Szavak pergőtüzében. Bp.,1975-1984,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19000.

Rufpreis:
5 000 HUF

19001.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+332 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvelúr-kötés,aranyozott felső lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, az elülső tábla belsején sérülésnyommal.
19002.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-IV. köt. [Két kötetbe kötve.] A Kisfaludy-Társaság megbízásából. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, 1 t.+200, 218 p.; 228; 212+1 p. Ötödik öszves kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, a II. kötetben az elülső szennylap szakadt, laza fűzésekkel.
19003.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. 10. kötet Q-Snyders. Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, festett lapélekkel, címlap, első néhány és utolsó néhány lap kissé foltos, máskülönben jó állapotban.
19004.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19005.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1940., Athenaeum, 117+1 p. + 3 (színes táblák) t. Fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes táblával. Kiadói kopott félvászon-kötés, foltos, a hátsó borítón a papír sérült, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel.
19006.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Gellért Oszkár: Ofélia térdein. Bp., 1911, A Nyugat Kiadása. Korabeli aranyozott, kissé kopott gerincű egészvászon-kötés, az eredeti címlap kijár.
19007.

Rufpreis:
2 400 HUF

Roland Barthes: Mitológiák. Vál. és ford.: Ádám Péter. Bp., 1983, Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés.
19008.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF