Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Bernard Shaw: Béke vagy háború. Ford.: Ifj. Radó Antal. Bp., 1920., Kultúra. A borítón Szántó L. jelzéssel. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
19069.

Rufpreis:
1 400 HUF

Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Veronensis Quae Supersunt Omnia. Ford.: Devecseri Gábor. Kerényi Károly bevezető tanulmányával. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1942, Officina, 215+3 p. Második, átdolgozott kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott gerinccel.
19070.

Rufpreis:
1 600 HUF

19071.

Rufpreis:
1 600 HUF

Conrad Ferdinand Meyer válogatott versei.Kosztolányi, Radnóti, Szó Lőrinc... fordításai Ortutay Gyula ex librisével (Buday?) Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel
19072.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gergely Ágnes: Fohász lámpaoltás előtt. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1985., Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Számozott (42./250) példány.
19073.

Rufpreis:
2 400 HUF

Álmaink. Németh Imre Lajos rajzai - Ligeti Gábor meséi. Balatonlelle, 2003, Kapoli Múzeum & Galéria, 16 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói mappában. Számozott (25./120), a szerző, Ligeti Gábor által aláírt és DEDIKÁLT példány.
19074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kuklay Antal: A kráter peremén. Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez. Bp., 2005, Open Art. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp.,1938.,Révai. A kötéstábla illusztrációja Pekáry István munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval.
19076.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Takács Ildikó illusztrációival. Bp., 2000, magánkiadás, 51+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány.
19077.

Rufpreis:
1 200 HUF

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.
19078.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19079.

Rufpreis:
1 400 HUF

Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
19080.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF