Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874209
19142
443
Vekerdy Tamás: Családom történeteiből. (Bp.), 1997, Filum. Kiadói papírkötés.
2851426
19143
443
Kozma György: Nijinsky, a gólem. Bp., 1990, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2861242
19144
443
Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
2874208
19145
443
3400
Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1979, Gondolat, 398 p. Kiadói kartonált papírkötés.
2885849
19146
443
3400
Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
2885883
19147
443
Homoród Bálint [Nové Béla]: Kétség és remény közt. (Erdélyről sokadszorra.) Bp., 1989.,Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (498./500) példány. Szamizdat!
2874191
19148
443
3400
Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.
2874205
19149
443
2874055
19150
443
Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!
2880797
19151
443
Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
2864765
19152
443
2200
2874095
19153
443
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF