Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

cca 1945-1951 3 db Illyés Gyula kötet: Ifjuság, Hősökről beszélnek, Két kéz. Első kiadások, többnyire jó állapotban.
19166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben
19167.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Demény István Pál: Kerekes Izsák balladája. Összehasonlító-tipológiai tanulmány. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19168.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bányai János: Kisebbségi magyaróra. Tanulmányok, kritikák. DEDIKÁLT! Újvidék, 1996., Forum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19169.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berzeviczy Albert: A két Eötvös./Kozma Andor: Eötvös Loránd. Bp., 1929, MTA, 19 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, modern ajándékozási sorokkal, szakadt, foltos borítóval, szamárfüles lapokkal.
19170.

Rufpreis:
1 200 HUF

Filotás Tivadar: Huszárvágás. Ötvenhat. Egy életút kétszázezer közül. A szerző által ALÁÍRT példány. Tihany, 2010.,Tihanyi Babamúzeum. Kiadói papírkötés.
19171.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Farkas Zsuzsanna: Kristálypalota. Novellák, versek. DEDIKÁLT! [Bp., 2009.,] Fullextra. Kiadói papírkötés.
19172.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kamarás István: Kétfülűek. (Tényregény.) DEDIKÁLT! Pécs, 2014, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
19173.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Heidelberger Kalender, kiadói papírkötésben
19174.

Rufpreis:
1 200 HUF

19175.

Rufpreis:
2 400 HUF

Maupassant, [Guy de]: Péter és János: Ford.: Vajthó László. Bp., 1921, Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült címlappal. A fordító, Vajthó László (1887-1977) által DEDIKÁLT példány.
19176.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] gróf Tolsztoj Leo: Dolgozzatok amíg mécsetek ki nem alszik. Regény a kereszténység első korszakából. (Révai-féle salon-könyvtár 18.) Bp., 1900, Pallas, 139 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
19177.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF