Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922735
19166
443
cca 1945-1951 3 db Illyés Gyula kötet: Ifjuság, Hősökről beszélnek, Két kéz. Első kiadások, többnyire jó állapotban.
2920623
19167
443
Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben 2850612
19168
443
Demény István Pál: Kerekes Izsák balladája. Összehasonlító-tipológiai tanulmány. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2900301
19169
443
Bányai János: Kisebbségi magyaróra. Tanulmányok, kritikák. DEDIKÁLT! Újvidék, 1996., Forum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2809339
19170
443
Berzeviczy Albert: A két Eötvös./Kozma Andor: Eötvös Loránd. Bp., 1929, MTA, 19 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, modern ajándékozási sorokkal, szakadt, foltos borítóval, szamárfüles lapokkal.
2825669
19171
443
Filotás Tivadar: Huszárvágás. Ötvenhat. Egy életút kétszázezer közül. A szerző által ALÁÍRT példány. Tihany, 2010.,Tihanyi Babamúzeum. Kiadói papírkötés. 2825734
19172
443
S. Farkas Zsuzsanna: Kristálypalota. Novellák, versek. DEDIKÁLT! [Bp., 2009.,] Fullextra. Kiadói papírkötés.
2825698
19173
443
Kamarás István: Kétfülűek. (Tényregény.) DEDIKÁLT! Pécs, 2014, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
2918623
19174
443
1914 Heidelberger Kalender, kiadói papírkötésben 2919611
19175
443
2920214
19176
443
Maupassant, [Guy de]: Péter és János: Ford.: Vajthó László. Bp., 1921, Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült címlappal. A fordító, Vajthó László (1887-1977) által DEDIKÁLT példány.
2918260
19177
443
[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] gróf Tolsztoj Leo: Dolgozzatok amíg mécsetek ki nem alszik. Regény a kereszténység első korszakából. (Révai-féle salon-könyvtár 18.) Bp., 1900, Pallas, 139 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF