Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Mester János: Az olasz nevelés a XIX-XX. században. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1936., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
19190.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nitya Lacroix: Érzéki partnermasszázs. Fényképezte Antonia Deutsch. Bp., 1991. Springer. Kiadói kartonált papírkötésben
19191.

Rufpreis:
1 400 HUF

Páskándi Géza: Beavatkozás. Magvető, 1980 + Erdélyi triptichon, Magvető, 1984. Mindkettő Szekrényesi Júliának dedikált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19192.

Rufpreis:
3 000 HUF

19193.

Rufpreis:
1 600 HUF

19194.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Regényírás Művészei sorozat 3 kötete: Cholnoky László: Régi ismerős; Miklós Jenő: Madárka; Gabriele D'Annunzio: Sziklák szüzei. Ford.: Balla Ignác. Bp., 1921, Genius. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói festett egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer-kötés), jó állapotban. Számozott (21./100, ill. 24./250) példányok!
19196.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. (I. Az angolok az Északi Sarkon. II. A jégsivatag). Bp.,1899, Franklin-Társulat, 479 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19198.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vas Gereben: A régi jó idők. Vas Gereben összes munkái I. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 492+(4) p. Negyedik kiadás. + Barabás Ábel: Vas Gereben. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 216 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
19199.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, egészen kis szakadással a borítón, de alapvetően jó állapotban.
19200.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db Édesvíz kiadó könyv: Rejtett energiák, Az inga tudománya, A fiatalság tudománya
19201.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19202.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF