Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
A Regényírás Művészei sorozat 3 kötete: Cholnoky László: Régi ismerős; Miklós Jenő: Madárka; Gabriele D'Annunzio: Sziklák szüzei. Ford.: Balla Ignác. Bp., 1921, Genius. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói festett egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer-kötés), jó állapotban. Számozott (21./100, ill. 24./250) példányok!
Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. (I. Az angolok az Északi Sarkon. II. A jégsivatag). Bp.,1899, Franklin-Társulat, 479 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Vas Gereben: A régi jó idők. Vas Gereben összes munkái I. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 492+(4) p. Negyedik kiadás. + Barabás Ábel: Vas Gereben. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 216 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, egészen kis szakadással a borítón, de alapvetően jó állapotban.