Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly. A két kötet egybekötve. Kiadói félvászonkötésben, minimális kopással
19204.

Rufpreis:
1 800 HUF

19205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Michael Kerrigan: Kínzóeszközök. Hajja & Fiai, Debrecen, 2001
19206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Simonyi András:Csúcsrajáratva. A washingtoni diplomácia kulisszatitkai. Alexandra, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
19207.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marx György: A marslakók érkezése. Magyar tudósok, akik nyugaton alakították a 20. század történelmét. Bp.,2000,Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19208.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával és Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Vadász Miklós egyszázhetven eredeti rajzával. Gyoma, 1915, sérült kötésben
19209.

Rufpreis:
1 800 HUF

Somlyó György: Önéletrajzomból. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
19210.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illyés Gyula: Magyarok. Naplójegyzetek. I-II. köt. Bp., [1943], Nyugat, (Hungária-ny.), 221 p., 231-468+1 p. Harmadik kiadás! Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. [Bp.],1986., Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban.
19212.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Magyarok. Naplójegyzetek. I-II. köt. Bp., [1938], Nyugat (Hungária-ny.), 221 p., 231-468 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, a borítón foltokkal, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel.
19213.

Rufpreis:
1 400 HUF

19214.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF