Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly. A két kötet egybekötve. Kiadói félvászonkötésben, minimális kopással
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 463 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel.
Marx György: A marslakók érkezése. Magyar tudósok, akik nyugaton alakították a 20. század történelmét. Bp.,2000,Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. [Bp.],1986., Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban.
Illyés Gyula: Magyarok. Naplójegyzetek. I-II. köt. Bp., [1938], Nyugat (Hungária-ny.), 221 p., 231-468 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, a borítón foltokkal, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel.