Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum, 158 p. A bekötött papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
Vajda János kisebb költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Magyar Remekírók 50. köt. Bp., 1903, Franklin-Társulat, 1 t. + 276 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a címkép kijár, egyébként jó állapotban.
Zentai Béla: A mesterséges bolygók fényénél. Bp., 1959, Gondolat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon, 235 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón apró foltokkal, fakó gerinccel.
Családi kis lexikon 1942. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis foltokkal.
Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Muraközy Gyula. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.