Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.
19178.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kassák Lajos: Egy ember élete. Bp., 1966., Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19179.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott félvászon kötés.
19180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum, 158 p. A bekötött papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
19181.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Vajda János kisebb költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Magyar Remekírók 50. köt. Bp., 1903, Franklin-Társulat, 1 t. + 276 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a címkép kijár, egyébként jó állapotban.
19182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zentai Béla: A mesterséges bolygók fényénél. Bp., 1959, Gondolat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
19183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon, 235 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón apró foltokkal, fakó gerinccel.
19184.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Családi kis lexikon 1942. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis foltokkal.
19185.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Muraközy Gyula. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19186.

Rufpreis:
800 HUF

Csörsz István: Sírig tartsd a pofád. DEDIKÁLT! Bp.,1983,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19187.

Rufpreis:
1 600 HUF

19188.

Rufpreis:
1 000 HUF

19189.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF