Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Bűnügyi rendészet tankönyve. Bp., 1948. BM, 192p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
19118.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thury Zsuzsa: Két asszony. A szerző által Illés Béla (1895-1974) kétszeres Kossuth-díjas író, újságírónak DEDIKÁLT! Bp., 1942, Révai. Kiadói vászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, helyenként foltos lapokkal.
19119.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos, 134+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Borús Béla: Korai bánat. Szeged, 1923. Koroknay. 48p. Kiadói szakadozott papírborítóval
19121.

Rufpreis:
1 400 HUF

Liszt Ferenc árvízi hangversenyei Bécsben 1838/9. Walter Teréz (Pulszky Ferencné) naplójából. Ford. Csuka Béla. Bp., 1941, Offician). Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, borítón éleinél kissé foltos.
19122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Prévost, Marcel: Juliette házassága. Ford.: Dr. Rózsa Géza. Bp., 1898, Sachs és Pollák Könyvkereskedése a "Pannoniához" (Márkus Samu-ny.), 112 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült lapszélekkel.
19123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dosztojevszkij: Puskin. Fordította Nil. Kultura Könyvtár 10. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
19124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Botond: Atyánkfiai. (A magyar-, orosz- és bolgár-rokonság). Bp., 1909, Pázmáneum, 20 p. Átkötött, modern papírkötésben.
19125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szendrey Mihály: Ötven év a színészetből. Arad, 1932, Lovrov&Co. Félvászon kötés.
19126.

Rufpreis:
2 800 HUF

Babits Mihály: Levelek Iris koszorújából. Bp.,1914,Nyugat, 94+2 p. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben
19127.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Bandó András: Isten bikiniben. DEDIKÁLT! Orfű, 2010., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
19128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Béla: Gyaluvonások. DEDIKÁLT! Bp.,1979,Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19129.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF