Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 248

Ruediger Dahlke: A lélek árnyai. Kibékülés titkos énünkkel. Bp.,2011., Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, bejelölésekkel.
19057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lori Gottlieb: Légy a felesége! A mesebeli herceg ritkán jön el. Hétköznapi pszichológia. Bp., 2011., Park. Kiadói papírkötés.
19058.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gary Chapman - Jennifer Thomas: Ha nem elég a "sajnálom." A bocsánatkérés öt nyelve. Bp., 2010., Harmat. Kiadói papírkötés.
19059.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés
19060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK:  Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.
19061.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csíkszentmihályi Mihály: Az öröm művészete. Flow a mindennapokban. Bp., 2009., Nyitott Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Osho: Szabadság. Merj önmagad lenni. Bp.,2015,Édesvíz. Kiadói papírkötés.
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
19064.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

József Attila: Hazám. Juhász Ferenc előszavával, Csernus Tibor rajzaival, Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó, 53+(3) p. + 8 (kőnyomatok) t. Egyetlen, könyvgyűjtők számára készült bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen apró kopásokkal. Számozott (1416./2000) példány.
19065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dudich Endre: A magyar állatnevek kérdése. DEDIKÁLT! Különlenyomat. A MTA Biológiai Csoportjának Közleményei II. köt. 2. sz. Bp., 1958, Akadémiai-ny., 157-191 p. Kiadói papírkötés
19066.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Machiavelli, Niccolo] Machiavelli Miklós: Értekezések Titus Livius Romai történeteinek X. első könyve fölött. Magyarította: Pados János. Pest, 1862, Lauffer és Stolp (Gyurian József-ny.), XVI+(2)+517+XI p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
19067.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Illyés Gyula: Puszták népe. Bp., [1936], Nyugat (Hungária-ny.), 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal; belül nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel, az utolsó két lapon korabeli, tollal írt bejegyzéssel (a könyvről írt kritika, vélemény).
19068.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF