Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,(1938), Cserépfalvi, (Pápai Ernő-ny.), 1 t.+80+4 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötés. Kisebb sérülésekkel, de jó állapotban.
Kibédi Sándor: Szeptember végén. Költői színjáték. A szerző, Kibédi Sándor (1897-1941) romániai magyar költő által, Győri Illés István (1892-1970) erdélyi magyar író, költő részére DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1933., Victoria Könyvnyomtató Műhely, 94 p. Kiadói papírkötés, ex libris-szel.
Potter, G. J.: A kártyajáték művészete V. Komerszjátékok magyar kártyával. Ford.: Ujlaky Tibor. Bp., 1930, Lingua (Athenaeum-ny.), 32 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
Péter László: József Attila Szegeden. A Szegedi Egyetemi Könyvtár kiadványai 34. sz. Szeged, 1955, Egyetemi Könyvtár, 1 t. + 52 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 600 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
E. E. O'Donnell: Browne atya Titanic albuma. Egy utas fényképfelvételei és visszaemlékezése. Bp., 1998, Eri Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
3 sorozat: A német, a francia, az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, , kissé kopott kiadói karton dísztokokban.
Nemzeti könyvtár kolligátum: Pásztor József: Szól már a harang; Szemere György: Andris csillaga, Barsy Irma: Emberek a Viola utcában, Komáromi JÁnos: Rongyos Gárda, Albrecht T. Károly: A GPU titkaiból, Tömörkény István: Öreg regruták, Kodolányi János: A csend országa, . Eredeti papírborítókkal bekötve, egészvászon kötésben
Nemzeti könyvtár kolligátum: Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról, Orbók Attila: Bölcs Gyuri mindent eligazít. Erdélyi történet, Lelkes Nándor József: A kuruc.apostol, Dallos Sándor: A Fehér ménes, Cholnoky Jenő dr.: Ős hazából, új hazába, Dénes Gizella: Mezei asszonyok, Gyimesi Ferenc: Kata csatát nyer, Hegyaljai Kiss Géza: Honvédélet, Sinka István: Fütyöri és a hét vadász, Kászonyi Ferenc: Magyar-szlovák vérközösség. . Eredeti papírborítókkal bekötve, laza egészvászon kötésben