2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1903, Franklin-Társulat, 238+(2) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.