Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

19189.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Capillária. Bp., [1921], Kultura, 162+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19190.

Rufpreis:
1 000 HUF

19191.

Rufpreis:
1 000 HUF

19192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bogdánfi Sándor: A világ dióhéjban. Aforizmák, félperces novellák. Vál. és az utószót írta: Major Nándor. Novi Sad/Újvidék, 1968., Forum. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.   A szerző, Bogdánfi Sándor (1912-1987) jugoszláviai magyar író, szerkesztő műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
19193.

Rufpreis:
1 800 HUF

19194.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Gyula: Homokra írt sorok. A szerző által DEDIKÁLT példány. hn., én., nyn., 2+108+3 p. Félvászon-kötés.
19195.

Rufpreis:
1 400 HUF

Radics Géza: A környezet és létfeltételek hatásai a nyelvek kialakulására. Szerk.: - -. A szerkesztő, Radics Géza által DEDIKÁLT példány. Pecze László, Padányi Viktor, Magyar Adorján, Forrai Sándor, Kosztolányi Dezső, Berzsenyi Dániel, Táncsics Mihály, Erdélyi Balázs. Chicago, 2005., Magyar Szabadságharcos Szövetség - Szabad Magyar Református Egyház. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
19196.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maczó Ágnes - G. Nagy Ilián: Abaúj élni akar. A szerzők, Maczó Ágnes és G. Nagy Ilián által DEDIKÁLT példány. [Üröm], 1993., Inter Leones. Kiadói papírkötés.
19197.

Rufpreis:
1 400 HUF

Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984., Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
19198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
19199.

Rufpreis:
1 600 HUF

19200.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF