Karinthy Frigyes: Capillária. Bp., [1921], Kultura, 162+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Bogdánfi Sándor: A világ dióhéjban. Aforizmák, félperces novellák. Vál. és az utószót írta: Major Nándor. Novi Sad/Újvidék, 1968., Forum. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. A szerző, Bogdánfi Sándor (1912-1987) jugoszláviai magyar író, szerkesztő műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Radics Géza: A környezet és létfeltételek hatásai a nyelvek kialakulására. Szerk.: - -. A szerkesztő, Radics Géza által DEDIKÁLT példány. Pecze László, Padányi Viktor, Magyar Adorján, Forrai Sándor, Kosztolányi Dezső, Berzsenyi Dániel, Táncsics Mihály, Erdélyi Balázs. Chicago, 2005., Magyar Szabadságharcos Szövetség - Szabad Magyar Református Egyház. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
Maczó Ágnes - G. Nagy Ilián: Abaúj élni akar. A szerzők, Maczó Ágnes és G. Nagy Ilián által DEDIKÁLT példány. [Üröm], 1993., Inter Leones. Kiadói papírkötés.
Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984., Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.