Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

2 db Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Magyarország lovagvárai - A kis prímás Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Jó állapotban.
19141.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Cselényi László 2 műve, a szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.  A megírhatatlan költemény. Bratislava/Pozsony, 1990., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban, ebből 550 példány a Szépirodalmi Könyvkiadó számára.;   Téridő-szonáta. Bratislava/Pozsony, 1984., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.;
19142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Hírmondó 4 kötete:  Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái.; Tóth Péter: Napló (1836-1842.); Wesselényi Polixénia:Olaszhoni és schweizi utazás 1842; Téli éjszakák. Válogatás Faludi Ferenc prózai műveiből. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
19143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a "M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka" címkével.
19144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Idegen költők, összegyűjtött műfordítások. Bp., 1966. Szépirodalmi. Számozott (1352/2000)! Kiadói egészbőr kötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal!
19145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel László - Markó Béla: Engedd hazámat éltetnem. Bp.,2017,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
19146.

Rufpreis:
1 200 HUF

19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

19148.

Rufpreis:
1 000 HUF

19149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Doromb. Közköltészeti tanulmányok 2. Szerk.: Csörsz Rumen István. Bp., 2013., Reciti. Kiadói papírkötés.
19150.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19151.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp.,1948,Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
19152.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF