https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.
1
19153.

Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.
1
19154.

Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben
1
19155.

Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Finta Sándor (Alexander Finta): A kisbojtár. Igaz történet a Mocskosról. / Herdboy of Hungary. The True Story of Mocskos. Ford.: Daróczy Sándor. A szerző rajzaival. Bp., 1990, R-Forma Kiadó. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19156.

Finta Sándor (Alexander Finta): A kisbojtár. Igaz történet a Mocskosról. / Herdboy of Hungary. The True Story of Mocskos. Ford.: Daróczy Sándor. A szerző rajzaival. Bp., 1990, R-Forma Kiadó. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.
1
19157.

Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
1
19158.

Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!
1
19159.

Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.
1
19160.

Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19161.

Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
1
19162.

Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vekerdy Tamás: Családom történeteiből. (Bp.), 1997, Filum. Kiadói papírkötés.
1
19163.

Vekerdy Tamás: Családom történeteiből. (Bp.), 1997, Filum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Készítette: Maczó János. Dunaharaszti, 2013, Nap, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 50 számozott példányban, ebből ez a 3. számú. A szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.
1
19164.

Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Készítette: Maczó János. Dunaharaszti, 2013, Nap, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 50 számozott példányban, ebből ez a 3. számú. A szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse