Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.
Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Készítette: Maczó János. Dunaharaszti, 2013, Nap, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 50 számozott példányban, ebből ez a 3. számú. A szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.