Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Lovászy Károly: Holnapután kiskedden - Ady. (Gúnyversek). [Bp., 1909. Kertész József], 20 sztl. lev. Korabeli, kissé viseltes egészvászon-kötésben.
19165.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926, Világirodalom (Globus-ny.), 154+(5) p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon hiánnyal. Megjelent 1000 példányban.
19166.

Rufpreis:
2 800 HUF

Elmer István: Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Arcképek, Vallomások. Bp., 2006, JEL. Kiadói kartonált papírkötés.
19167.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: Változó felhőzet. Válogatott novellák. Bp., 1977, Magvető. A szerző által Kaposy Miklós (1933-2022) magyar szerkesztő, író, humorista, a Magyar Rádió Karinthy Színpadának alapítójának dedikált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírvédőborítóban.
19168.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Teleki Pál / Az ifjúság, mint érték és funkció a nemzet életében / Petőfi és Petőfi / Életeim (Szabó Dezső füzetek 66.) Bp., 1941, Ludas Mátyás. 62 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, javított címlappal.
19169.

Rufpreis:
1 600 HUF

Devecseri Gábor: Homérosz és az új fordítások. Különlenyomat a Filológiai Közlöny 1964. évi 1-2. számából, 46p.
19170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1919, Athenaeum, 1 t. + 87 p. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19172.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sík Sándor: Tizenkét csillagú korona. Versek. Bp., 1947. Szent István. Első kiadás. Kiadói, sérült papírkötésben
19173.

Rufpreis:
1 800 HUF

Négyesy László: Arany. Bp., 1917., Franklin, 56 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés
19174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Hét nap Párizsban. Utikalauz felnőtteknek. (Bp., 1936), Nyugat (Hungária-ny.), 63+(1) p. Kiadói papírkötés, zsírpapír védőborítóban. ,,A "Hét nap Párizsban" először a Nyugat 1935 januári számában jelent meg. Ez a könyvecske a második, végleges szövegezést tartalmazza."
19175.

Rufpreis:
1 600 HUF

Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötésben
19176.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF