Szegedy László (szerk.): Magyar gyermekek hálaalbuma Lord Rothermerehez. Bp., Hazafias Kép- és Könyvterjesztő. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Modern Könyvtár 449-453. sz. Bp., [1914], Athenaeum, 122+(3) p. Első kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, sérült, helyenként foltos.
Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott gerincű bordó egészvászon-kötésben, kijáró címlappal, a gerincen néhány kis folttal, egyébként jó állapotban.
Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.