Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

19068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.  Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
19069.

Rufpreis:
6 000 HUF

19070.

Rufpreis:
6 000 HUF

19071.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 11. kötet Só-Tezel Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, jó állapotban
19072.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Thürmer Gyula: 25 év árral szemben. ALÁÍRT. Bp.,2014.,Magyar Munkáspárt. Kiadói kartonált papírkötésben.
19073.

Rufpreis:
6 000 HUF

Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
19074.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Modern Könyvtár 449-453. sz. Bp., [1914], Athenaeum, 122+(3) p. Első kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, sérült, helyenként foltos.
19075.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beretzky Endre: Beretzky György emlékirataiból Zilah, 1913. Seres Samu. 66 + 2 p Kiadói papírborítékban
19076.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott gerincű bordó egészvászon-kötésben, kijáró címlappal, a gerincen néhány kis folttal, egyébként jó állapotban.
19077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.
19078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.
19079.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF