Gergely Ágnes: Árnyékváros. Válogatott versek. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc és a hátsó borító foltos. A szerző által Thiery Árpád (1928-1995) író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
A nyomtatott könyv díszítése. I. Fametszet. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállítása. Budapest, 1923. május - szeptember. Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum. Rendezte Majovszky Pál. Felvinczi Takács Zoltán előszavával. Bp., 1923., Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 91 p. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor a borítóra kasírozták, restaurált lapokkal. Számozott (369./400) példány.
Dr. Kremmer Dezső: A magyar szépliteratura virágoskertje. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállításának katalógusa. Bp., 1925, Magyar Bibliophil Társaság (Budapest Székesfőváros Háziny.), 225 p. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
Urbányi János: A reklám kézikönyve. . (Bp. 1930. Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete. Biró Miklós ny.). 184 l. Későbbi félvászon kötésben
Adassék e levél... Régi és új magyar szerelmes levelek 1528-1938. Összeáll.: Bisztrai Farkas Ferenc. Illyés Gyula bevezetőjével. Hungária Könyvek 5. Bp.,1938, Hungária-ny. A könyvdíszeket összegyűjtötte Haiman-Kner György, fába metszette Kaza György és Társa grafikai műintézete. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan, Dr. Kertész Manó nevére szóló példány.
A halál himnusza. Ráskai Lea nyomán írta és rajzolta: Bródy Maróti Dóra, ólomba véste: Kner Albert. Hungária Könyvek 3. Bp., 1936, Hungária-ny. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan példány.
Balla Zsófia: Kolozsvári táncok. Versek. A szerző, Balla Zsófia (1949- ) erdélyi születésű költő, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1983., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés