Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
19080.

Rufpreis:
5 000 HUF

19081.

Rufpreis:
5 000 HUF

A nyomtatott könyv díszítése. I. Fametszet. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállítása. Budapest, 1923. május - szeptember. Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum. Rendezte Majovszky Pál. Felvinczi Takács Zoltán előszavával. Bp., 1923., Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 91 p. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor a borítóra kasírozták, restaurált lapokkal. Számozott (369./400) példány.
19082.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Dr. Kremmer Dezső: A magyar szépliteratura virágoskertje. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállításának katalógusa. Bp., 1925, Magyar Bibliophil Társaság (Budapest Székesfőváros Háziny.), 225 p. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
19083.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Urbányi János: A reklám kézikönyve. . (Bp. 1930. Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete. Biró Miklós ny.). 184 l. Későbbi félvászon kötésben
19084.

Rufpreis:
3 000 HUF

Adassék e levél... Régi és új magyar szerelmes levelek 1528-1938. Összeáll.: Bisztrai Farkas Ferenc. Illyés Gyula bevezetőjével. Hungária Könyvek 5. Bp.,1938, Hungária-ny. A könyvdíszeket összegyűjtötte Haiman-Kner György, fába metszette Kaza György és Társa grafikai műintézete. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan, Dr. Kertész Manó nevére szóló példány.
19085.

Rufpreis:
2 800 HUF
15

A halál himnusza. Ráskai Lea nyomán írta és rajzolta: Bródy Maróti Dóra, ólomba véste: Kner Albert. Hungária Könyvek 3. Bp., 1936, Hungária-ny. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan példány.
19086.

Rufpreis:
2 800 HUF

19087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szombatfalvi Albert: Hat bűnügyi előnyomozás. Nagykároly., 1889. Kajetán. 200p. Laza félvászon kötésben, néhány sérült lappal
19088.

Rufpreis:
2 000 HUF

A rovargyűjtés technikája. Szerk.: Dudich Endre. Bp., 1931, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Papírkötésben, kisebb sérülésekkel
19089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p. Aranyozott festett, kiadói egészvászon kötésben. Kijáró lapokkal
19090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Zsófia: Kolozsvári táncok. Versek. A szerző, Balla Zsófia (1949- ) erdélyi születésű költő, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1983., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés
19091.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF