Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Gereblyés László: Így volt. Szociográfiai jegyzetek a 30-as évekből. Dési-Huber István rajzaival, Kárász Judit szociográfiai felvételeivel. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
19092.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kassák Lajos: Egy ember élete. Bp., 1966., Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19093.

Rufpreis:
3 000 HUF

8 db vegyes, emigráns kiadású könyv: Szépfalusi István: Együtt Európában (Parancs János költő részére DEDIKÁLT); Pogány András: Város a homályban; Bogyay Tamás: Magyarország története távlatból; Puskely Mária: Avilai Teréz; Morel Gyula: Szociológia; Borbándi Gyula: Emigráció és Magyarország; Füzér Julián: Szentnek kiáltjuk!; Tóth K. János: Római virágszedés. Vegyes állapotban.
19094.

Rufpreis:
5 000 HUF

19095.

Rufpreis:
5 000 HUF

19096.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

19097.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I.-II. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+(1) p., 368 p. Kiadói, asérült papírborítóval
19098.

Rufpreis:
5 000 HUF

19099.

Rufpreis:
5 000 HUF

B. Eötvös József költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival.  Első kiadás. Budapest, 1869. Ráth Mór 73 p. 2 t. Kiadói, festett és aranyozott, egészvászon-kötésben. Kissé foltos.
19100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Kiadói papírkötésben Jó állapotban
19101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Utunk Poholjába. Kalevala-kutatások Magyarországon. Összeáll., a bevezetést írta, a jegyzeteket s a szemelvényes bibliográfiát készítette Nyirkos István. Marketta Huitu előszavával. Békéscsaba, 1985., Tevan Andor Nyomdaipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (5./1100), a Kossuth Lajos Tudományegyetem Magyar Nyelvészeti, Irodalmi és Néprajzi Intézete részére készült példány.
19102.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Közhasznú esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. 8. köt.: Mahagoni - özvegyi jog. Pest, 1833, Wigand Ottó. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit kopott aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
19103.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF