Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761793
19104
439
2885829
19105
439
Friedrich Nietzsche: Gedichte / Versek. Vál. és szerk. Dobos Tamás. Szeged, 2005, Lazi. Német és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2885842
19106
439
Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, kis kopásnyommal a borítón. Számozott (1200./1400) példány.
2885849
19107
439
Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
2886078
19108
439
Jules Romains: Verdun előtt. Előjáték Verdun ostromához. Regény. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, szakadozott borítóval.
2885996
19109
439
Urbányi C. József: Erdély vérző kultúrája. Bp., én.,Stephaneum. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2886026
19110
439
Karácsonyi János: Emlékbeszéd Pór Antal rendes tag fölött. Bp., 1913., MTA, 16 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
2886015
19111
439
Nyisztor Zoltán: Idegen az idegenben. München, 1973, Kikes Kelemen Kör. Emigráns kiadás. Kiadói kopott papírkötés. 2885083
19112
439
Petőfi összes költeményei. Bp., én., Aczél Testvérek. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
2885045
19113
439
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., [1936], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel, címlap etején apró szakadással. 2874340
19114
439
La Religion considérée Comme LUnique Base Du Bonheur et de la Véritable Philosophie. Paris, 1788. 203p. Kiadói papírkötésben
2884291
19115
439
Máriássyné Szemere Katinka:Fordul a szél versek Budapest 1927 szerzői. Kiadói papírkötésben néhány lap kijár 6 p DEDIKÁLT Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF