Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

19104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Friedrich Nietzsche: Gedichte / Versek. Vál. és szerk. Dobos Tamás. Szeged, 2005, Lazi. Német és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, kis kopásnyommal a borítón. Számozott (1200./1400) példány.
19106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
19107.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jules Romains: Verdun előtt. Előjáték Verdun ostromához. Regény. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, szakadozott borítóval.
19108.

Rufpreis:
1 800 HUF

Urbányi C. József: Erdély vérző kultúrája. Bp., én.,Stephaneum. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
19109.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Karácsonyi János: Emlékbeszéd Pór Antal rendes tag fölött. Bp., 1913., MTA, 16 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
19110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyisztor Zoltán: Idegen az idegenben. München, 1973, Kikes Kelemen Kör. Emigráns kiadás. Kiadói kopott papírkötés.
19111.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petőfi összes költeményei. Bp., én., Aczél Testvérek. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
19112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés Gyula: Petőfi. Bp., [1936], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel, címlap etején apró szakadással.
19113.

Rufpreis:
1 000 HUF

La Religion considérée Comme LUnique Base Du Bonheur et de la Véritable Philosophie. Paris, 1788. 203p. Kiadói papírkötésben
19114.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Máriássyné Szemere Katinka:Fordul a szél versek Budapest 1927 szerzői. Kiadói papírkötésben néhány lap kijár 6 p DEDIKÁLT
19115.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF