Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete: IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az elülső előzéklap hiányzik, az utolsó lap sérült, hiányos, az utolsó kötet hátsó borítója foltos, a két utolsó kötet számozása hibás.
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar Írók. Életrajz Gyűjtemény. Kiadja a Szent István Társulaz. Kiegészítésül Ferenczy Jakab: Magyar irodalom és tudományosság történeté.hez. Pest. 1856. Emich. VIII, 641, X p. Koablei, kopott félvászon kötésben
Kazinczy Ferencz' eredeti munkái II. osztály: Levelek I. kötet. Összeszedték Bajza József és Schedel Ferenc. Budán, 1842, M. Kir. Egyetem' betűivel, XVIII+2+384 p. Kiadói papírkötés, javított, részben pótolt borítóval, a széleken kis hiányokkal, az utolsó két lap pótolt, kissé foltos lapokkal.
Kóbor Viktor: Nincs tovább! Pécs, Taizs József. (ca 1910) sárszentmiklósi Radocza János ügyvéd, v. országgyűlési képviselő, udvari tanácsosnak nevére szóló, egyedi aranyozott egészbőrkötésben a szerző ajánlásával, kis kopással, aranyozott lapszélekkel
Makay István: Repülőgépen a Holdba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1899, Athenaeum, IV+157+(1) p. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap (tartalomjegyzék vége) hiányzik. (Ritka!)