Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

19056.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete:  IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az elülső előzéklap hiányzik, az utolsó lap sérült, hiányos, az utolsó kötet hátsó borítója foltos, a két utolsó kötet számozása hibás.
19058.

Rufpreis:
6 000 HUF

19059.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kazinczy Ferencz' eredeti munkái II. osztály: Levelek I. kötet. Összeszedték Bajza József és Schedel Ferenc. Budán, 1842, M. Kir. Egyetem' betűivel, XVIII+2+384 p. Kiadói papírkötés, javított, részben pótolt borítóval, a széleken kis hiányokkal, az utolsó két lap pótolt, kissé foltos lapokkal.
19060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szana Tamás: Petőfiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Később félvászon kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal. Címképpel!
19061.

Rufpreis:
5 000 HUF

19062.

Rufpreis:
4 000 HUF

"Csak a szépre emlékezem..." Fényírók fesztiválja. Miadiawave 1991-1999. Győr, 2000, Madiaweve Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19063.

Rufpreis:
5 000 HUF

Homoród Bálint [Nové Béla]: Kétség és remény közt. (Erdélyről sokadszorra.) Bp., 1989.,Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (498./500) példány. Szamizdat!
19064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Makay István: Repülőgépen a Holdba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1899, Athenaeum, IV+157+(1) p. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap (tartalomjegyzék vége) hiányzik. (Ritka!)
19065.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
9

Juhász Ferenc A virágok hatalma. Bp., 1955. Magvető. DEDIKÁLT a Magyar írószövetség titkárnőjének. Vászon kötésben, kissé sérült papírborítóval
19066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bartha Miklós: Kazár földön. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Stádium. Félvászon kötés, jó állapotban.
19067.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF