Egri János: Elmebajnokság. 1000 új kérdés. Bp., 1984, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé sérült. A szerző, Egri János (1936- ) újságíró, műsorvezető által DEDIKÁLT példány.
Balogh Alajos: Zalai ibolyák dalkönyv. Pest, 1839., Gyurian József, 4+159 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylapokkal, a táblák belsején a papír hiányzik vagy sérült.
Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
Moldova György: Égi szekér. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Sonnenfeld Zsigmond: Lenau Miklós élete és művei. Bp., 1882, Franklin-Társulat. 243 p. Kiadói papírkötés, sérült, részben javított gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzés és tollas aláhúzásokkal.