Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Egri János: Elmebajnokság. 1000 új kérdés. Bp., 1984, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé sérült. A szerző, Egri János (1936- ) újságíró, műsorvezető által DEDIKÁLT példány.
19177.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
10

Balogh Alajos: Zalai ibolyák dalkönyv. Pest, 1839., Gyurian József, 4+159 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylapokkal, a táblák belsején a papír hiányzik vagy sérült.
19178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Világvárosi Regények 4 kötete: Forró Pál: Kvittek vagyunk, Lovászy Márton: Vadon-út 5., Gergely Márta: Egyikünk fölösleges, Gergely Márta: A félvér. Papírkötések.
19179.

Rufpreis:
1 400 HUF

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött széllel
19180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
19181.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aisopos meséi. Bp., é.n. ABC kiadó. Kiadói papírkötésben, papírborítóval
19182.

Rufpreis:
1 600 HUF
26

1931 Irodalmi tájékoztató IX: évfolyam. 416p.
19183.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Budapest, 1937, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés.
19184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Salamon Béla: Hej színművész!... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben
19185.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Moldova György: Égi szekér. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19186.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sonnenfeld Zsigmond: Lenau Miklós élete és művei. Bp., 1882, Franklin-Társulat. 243 p. Kiadói papírkötés, sérült, részben javított gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzés és tollas aláhúzásokkal.
19187.

Rufpreis:
1 400 HUF

19188.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF