https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban
1
19225.

Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!
1
19226.

Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban.
1
19227.

Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
1
19228.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben
1
19229.

Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.
1
19230.

Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.
1
19231.

Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19232.

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
1
19233.

Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19234.

Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19235.

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
1
19236.

Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse