https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 327
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2841003
19225
439
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban
Das Lot is nicht erreichbar
2841013
19226
439
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!
Das Lot is nicht erreichbar
2842108
19227
439
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2798868
19228
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2832650
19229
439
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben 2498785
19230
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2706280
19231
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2706014
19232
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2706190
19233
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2713175
19234
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2713204
19235
439
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2706246
19236
439
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse