Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Kilián Zoltán: Mátyás király ifjú hadserege. Könyvbarátok Kis Könyvei VIII. évf. 4. sz. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 214 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kissé szakadt előzéklappal, a budai 11. sz. Bocskai Cserkészcsapat bélyegzőivel.
19273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hofmann Mór: Kebelhangok. Uj évi, név- és születésnapi köszöntések. Nagy Kanizsa, 1884. Wajdits József Kiadói, sérült papírkötésben
19274.

Rufpreis:
1 800 HUF
19

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1903 Franklin, Aranyozott réz kapcsos egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel kapcson hiánnyal tékával
19275.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kelemen Béla: Jó magyarság. Bp.,1910,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, a hátsó szennylap hiányzik, volt könyvtári példány.
19276.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa József: A magyar nyelv. Bp.,én.,Athenaeum. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, volt könyvtári példány.
19277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jostein Gaarder: A kártya titka. Ford.: Szöllősi Adrienne. Bp., 1997, Elektra - Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
19278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baráth Ferenc: Irodalmi dolgozatok. Bp.,1895,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
19279.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ambrus András: Székely Trianon. Regény. DEDIKÁLT! Pomáz, 2005., Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
19280.

Rufpreis:
1 200 HUF

Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1979, Gondolat, 398 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19281.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Garády Viktor: Tengerparti séták. Bp., 1901, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 239 +(1) p. A fejezetek elején és végén szép könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, a borítón és néhány lapon kis foltokkal.
19282.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ady Endre: Az Úr érkezése. / Príchod Pána. Ford.: Oldřich Kníchal. Nagylak, 2006, Ivan Krasko. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés. A könyv fordítója, Oldřich Kníchal (1939-2021) szlovák író által DEDIKÁLT példány. / In Hungarian and Slovakian language. Signed by the book's translator, Oldřich Kníchal.
19283.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tabák András: Hitler '33. Antifasiszta irodalmi antológia. Z-füzetek / 151. Bp., 2013, szerzői kiadás, 62+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval. Számozott (223.), a szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.
19284.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF