Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

19261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. DEDIKÁLT! Bp., 1957., Kossuth. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány, a címlap utáni lap szakadt.
19262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Apáczai Csere János: Magyar Encyclopaedia. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói papírkötésben
19263.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pósch Károly: Krisztus - Darwin. A szerző által DEDIKÁLT példány. Grinád, (1909.), Szerzői, (Első Galántai Könyvnyomda és Papírraktár), 26 p. Javított gerincű papírkötés, foltos borítóval, körbevágott, ceruzás jegyzettel az utolsó lapon.
19264.

Rufpreis:
2 800 HUF

19265.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tábori Ottó: Himnusz a szőlőhöz. Szombathely, 2001., Életünk - Faludi Ferenc Alapítvány. A borító Schrammel Imre munkája. Kiadói papírkötés.  A szerző, Tábori Ottó (1946-2014) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
19266.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sinka István: Vád. Versek. Bp.,1939,Magyar Élet, 262 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
19267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Louise Mühlbach: Franz Rákóczy. Erste Band. Ungarisches Lebendsbild von - -. Leipzig-Wien,én., Ernst Julius Günther, 220 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
19268.

Rufpreis:
2 000 HUF

19269.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szali István: Utak egymás felé. A szerző által DEDIKÁLT példány. Novi Sad/Újvidék, 1969, Forum. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19270.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tamási Áron: Virágveszedelem. A SzEFHE Magyar Regényei. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 254+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
19271.

Rufpreis:
1 200 HUF

19272.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF