1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 22. száma, 1929. szept. 15. Szerk.: Kaczér Vilmos. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 16. száma, 1929. aug. 4. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ignotus: Adyról; Reinitz Béla: A percemberkék után (Megzenésített Ady-költemény); stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 26. száma, 1929. okt. 13. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ádám Andor: Az igazi Prohászka; Márai Sándor: Egy, kettő, három; stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 28. száma, 1929. okt. 27. Szerk.: Kaczér Vilmos. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap sarka kissé sérült.
Alföldy Jenő: Kálnoky László öregkori költészete. Békéscsaba, 1987., Megyei Könyvtár, 48 p. Kiadói papírkötés. Számozott (73./250), a szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas magyar irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által ALÁÍRT példány.
Horváth János: Kisfaludy Károly évtizede. Az 1820-as évek kisebb írói. Bp., 1936, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, a borító részben elvált a gerinctől.
Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. Kilencedik kötet, 1886-ik évfolyam. Szerk.: Fodor József, Paszlavszky József. Benne Örley László Gothárd Jenő, Konkoly Miklós Chyzer Kornél és Laufenauer Károly előadásaival. Közte: Dr. Chyzer Kornél: A magyar fürdőkről. Bp., 1886., Kir. M. Természettudományi Társulat,4+29+3+72+42+2+72+47 p.+1 t. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.