Mentes Mihály: A lélek orgonál. - - versei. A szerző által ALÁÍRT példány. Győr, 1933, Győregyházmegyei Alap, 136 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Török Tamás: Erdélyi mefisztó. A szerző, Török Tamás (1925-1993) Jászai Mari-díjas rendező, író, dramaturg által Györffy László (1940-2009) színész, író, publicista, részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Takács Tibor: Isten molnára. Versek. Bp., 2003., Bíró Family. Kiadói papírkötés. A szerző, Takács Tibor (1927-2014) Táncsics Mihály-díjas író, költő, újságíró által, autográf verssel DEDIKÁLT példány, a vers a könyvben nem szerepel.
Németh László: Szekfű Gyula. Bp., [1940], Bolyai Akadémia ("Jövő"-ny.), 143+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, belül a lapok jó állapotban. Erősen sérült kiadói papír védőborítóval. A mű első formájában a "Magyar Élet" nemzetpolitikai szemle 1940. febr.-jún. számában jelent meg. Az első kiadás előjegyzésben fogyott el, a második kiadás dr. Püski Sándor gondozásában jelent meg.
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. Fógel József előszavával. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus, 61 p. + 6 t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egy képtábla kijár. A címlapon dedikációval (?). Megjelent 1200 példányban.