Bókay János, ifj.: Herceg Durravardy és társai; A gyémánt. (Két regény egy kötetben). Bp., 1926, Grill Károly (Viktória-ny.), 326 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. (Nyomdahiba: a második címlap után többszöri hibás oldalszámozás.)
Hanns Heinz Ewers: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Ford.: Fürtös Lajos. [Békéscsaba],1921, Tevan, 469+2 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány kis lapszéli javítással.
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Bp., 1943,Révai, 210 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadozott, hiánoys borítóval.
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.