Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Bókay János, ifj.: Herceg Durravardy és társai; A gyémánt. (Két regény egy kötetben). Bp., 1926, Grill Károly (Viktória-ny.), 326 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. (Nyomdahiba: a második címlap után többszöri hibás oldalszámozás.)
19345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hanns Heinz Ewers: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Ford.: Fürtös Lajos. [Békéscsaba],1921, Tevan, 469+2 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány kis lapszéli javítással.
19346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Bp., 1943,Révai, 210 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadozott, hiánoys borítóval.
19347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19348.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somlyó György: Önéletrajzomból. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
19349.

Rufpreis:
1 800 HUF

Márai Sándor: Idegen emberek I-II. köt. Bp., 1942., Révai. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
19350.

Rufpreis:
1 400 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1973, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
19351.

Rufpreis:
1 200 HUF

19352.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával; Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István és Vadász Miklós kétszázötvenhárom eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner, 367+(1) p. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás firkákkal.
19353.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csapó Endre: Ilyen a világ. Csapó Endre újságcikkei 1991-1997. Harmadik könyv. DEDIKÁLT! Bp., 2005., Püski. Kiadói papírkötés.
19354.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk.: Fabó Bertalan. Bp., 1910, "Pátria", 250 p. Számos szögközi fekete-fehér illusztrációval, mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19355.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ursula Brecht: Kostbare Puppen. Babáskönyv. Weingarten, 1980. Kiadói egészvászon kötésben.
19356.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF