Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2886473
19297
439
Kiss Áron, dr.: A nevelés és oktatás története. Bp., 1902. Dobrowsky és Franke 196p. Foltos vászonkötésben
2886439
19298
439
Cholnoky László: Tamás. Bp., [1929]. Cholnoky Lászlóné Kiadói papírkötésben, kissé sérült
2884725
19299
439
4400
Ponson du Terrail: Ma-Eddin kincse. Bp., 1920. Genius. 320p. Korabeli félvászon kötésben
2884610
19300
439
A Műveltség útja I. kötet. Bp., é.n. Tolnai. kiadói vászonkötésben
2886393
19301
439
Balassa Emil: Orkán. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2806278
19302
439
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés 2806262
19303
439
Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel. 2806257
19304
439
Ferdinandy György: Vadnyugati tárcatár. DEDIKÁLT! [Bp.,2002.], Orpheusz. Kiadói papírkötés. 2805767
19305
439
Rókusfalvy Pál: Érdekes beszélgetések egy ital mellett. A szerző, Rókusfalvy Pál (1964-) rádiós szerkesztő, műsorvezető, borász által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2008.,Roxer Produkció Kft. Kiadói papírkötés.
2806099
19306
439
Simándi Ágnes: ... csak kísérlet, közelítés. A szerző által DEDIKÁLT példány. Chicago, 1998, Atlantis-Centaur Inc. - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.
2806091
19307
439
Dr. Gacsályi Gábor: Bartha Mór élete és kora. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés. 2882681
19308
439
Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF