Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Kiss Áron, dr.: A nevelés és oktatás története. Bp., 1902. Dobrowsky és Franke 196p. Foltos vászonkötésben
19297.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky László: Tamás. Bp., [1929]. Cholnoky Lászlóné Kiadói papírkötésben, kissé sérült
19298.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ponson du Terrail: Ma-Eddin kincse. Bp., 1920. Genius. 320p. Korabeli félvászon kötésben
19299.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

A Műveltség útja I. kötet. Bp., é.n. Tolnai. kiadói vászonkötésben
19300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa Emil: Orkán. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19301.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés
19302.

Rufpreis:
800 HUF

Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel.
19303.

Rufpreis:
800 HUF

Ferdinandy György: Vadnyugati tárcatár. DEDIKÁLT! [Bp.,2002.], Orpheusz. Kiadói papírkötés.
19304.

Rufpreis:
800 HUF

Rókusfalvy Pál: Érdekes beszélgetések egy ital mellett. A szerző, Rókusfalvy Pál (1964-) rádiós szerkesztő, műsorvezető, borász által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2008.,Roxer Produkció Kft. Kiadói papírkötés.
19305.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simándi Ágnes: ... csak kísérlet, közelítés. A szerző által DEDIKÁLT példány. Chicago, 1998, Atlantis-Centaur Inc. - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.
19306.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Gacsályi Gábor: Bartha Mór élete és kora. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
19307.

Rufpreis:
800 HUF

Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
19308.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF