https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.
1
19321.

Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Seghers, Anna: A hetedik kereszt. Ford.: Thury Zsuzsa. Ruzicskay György illusztrációival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (408./800) példány. Csak 800 példány félbőr-kötéses!
1
19322.

Seghers, Anna: A hetedik kereszt. Ford.: Thury Zsuzsa. Ruzicskay György illusztrációival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (408./800) példány. Csak 800 példány félbőr-kötéses!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cselényi László: Krétakor avagy lehetőségek egy elképzelt szöveghez. Válogatott és új versek. Bratislava/Pozsony, 1978., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 850 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában.   A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19323.

Cselényi László: Krétakor avagy lehetőségek egy elképzelt szöveghez. Válogatott és új versek. Bratislava/Pozsony, 1978., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 850 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában. A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely Ákos: f. Párizs-Bécs-Bp., 1990., Magyar Műhely, 30 t. Avantgárd verseskötet. Kiadói papírmappában.   A szerző, Székely Ákos (1945-2021) költő, író, kritikus, irodalomtörténész, irodalomszervező, szerkesztő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19324.

Székely Ákos: f. Párizs-Bécs-Bp., 1990., Magyar Műhely, 30 t. Avantgárd verseskötet. Kiadói papírmappában. A szerző, Székely Ákos (1945-2021) költő, író, kritikus, irodalomtörténész, irodalomszervező, szerkesztő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bölecz Béla: Elsodort falevelek. (Egy számkivetett naplójából.) Bp.,[2003], Minerva. Kiadói papírkötés.   A szerző, Bölecz Béla (1935-2019) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19325.

Bölecz Béla: Elsodort falevelek. (Egy számkivetett naplójából.) Bp.,[2003], Minerva. Kiadói papírkötés. A szerző, Bölecz Béla (1935-2019) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.
1
19326.

Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.
1
19327.

Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre: Holtak derese. Versek. Bp., 1940., Magyar Élet, 63+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal.
1
19328.

Nagy Imre: Holtak derese. Versek. Bp., 1940., Magyar Élet, 63+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. A szerző, Koltai Tamás (1942-2015) Jászai Mari-díjas újságíró, színikritikus, dramaturg, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, BIP. Kiadói papírkötés
1
19329.

Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. A szerző, Koltai Tamás (1942-2015) Jászai Mari-díjas újságíró, színikritikus, dramaturg, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, BIP. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csapody Miklós: Késői ünnep. Tanulmányok és kritikák. A szerző, Csapody Miklós (1955-) irodalomtörténész, újságíró, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19330.

Csapody Miklós: Késői ünnep. Tanulmányok és kritikák. A szerző, Csapody Miklós (1955-) irodalomtörténész, újságíró, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
1
19331.

Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.
1
19332.

Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse