Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Grétsy László: A mi nyelvünk. Íróink és költőink a magyar nyelvről. Bp., 2000, Tinta. Kiadói műbőr-kötés, a borítón némi kopással.
19358.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József 2 műve: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Harmadik kiadás. + Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, a borítókon apró sérülés/foltok, belül jó állapotban.
19359.

Rufpreis:
1 800 HUF

Essad Bey: Mohamed. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos, 414+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
19360.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady Lírája.) Washington, D. C., 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
19361.

Rufpreis:
1 200 HUF

19362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haja, haja virágom! Virágénekek Szabó T. Attila gondozásában, és bevezetőjével. Gy. Szabó Béla eredeti dúcokról nyomtatott fametszeteivel. Bukarest, 1970, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé szakadt papír védőborítóban. + Hej, zöld levél. Román népdalok. Vál. Ioan Dodu Balan. Szerk. és a bevezetőt írta: Faragó József. Bukarest, 1966., Ifjúsági Könyvkiadó. A rajzok és a borító Deák Ferenc munkái. Kiadói papírkötés.
19363.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fekete István 2 könyve: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Rózsakunyhó. Vál., szerk. és az előszót írta: Nagy Domokos Imre. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19364.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Hollandiai Mikes Kelemen Kör 2 emigráns kiadású kötete: Az embernek próbája. Emlékkönyv a Hollandiai Mikes Kelemen Kör fennállásának huszonötödik évfordulójára. Amszterdam, 1976, HMKK. + Önarcképünk sorsunk tükrében. 1945-1949. Sine ira et studio. H.n., 1984, HMKK. Kiadói papírkötés.
19365.

Rufpreis:
1 600 HUF

Goethe, [Johann Wolfgang von]: Életemből. Költészet és valóság. (Gyermekkor és diákévek). Ford.: Turóczi József. Bp., é.n., Genius (Világosság-ny.), 440 p. Második kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyrészt jó állapotban.
19366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dean R. Koontz: Ártatlanság. Szeged, 2018., Szukits. Papírkötés.
19367.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Eötvös Károly: Gróf Károlyi Gábor följegyzései I-II. kötet. Bp., 1904, Révai Testvérek kiadása. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon kötésben
19368.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF