Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 327

René Wellek - Austin Warren: Az irodalom elmélete. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.
19214.

Rufpreis:
1 600 HUF

19215.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Väinö Kaukonen: A kalevala születése. Ford.: Bereczki Gábor, a versrészleteket Képes Géza. Domokos Péter utószavával. Bp., 1983., Gondolat. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19216.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Dénes: Halálaim árnyékában, fényében. Bp., 1997, Lyukasóra Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Görgey Gábor: Nők szigete, Kecskeméti Kálmán fotóival. 1990, Új Idő Kft. Művészi aktfotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19218.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Est hármaskönyve az 1930. évre. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. III. köt.: A gyermek könyve. Bp., 1930, Az Est Lapkiadó Rt. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel.
19219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bain, [Francis William]: Hindu regék. (A hajnal leánya - Buborékok az élet tengerén). Ford.: Baktay Ervin. Bp., [1941], Rózsavölgyi, 223 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19220.

Rufpreis:
1 400 HUF

19221.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,é.n., Athenaeum., Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon kötésben
19222.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
19223.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jónás Károly: tarka könyv. Visszapillantás, aforizmák. Bp., 1940. Szerző kiadása. DEDIKÁLT. Kiadói, kissé foltos papírkötésben, javított gerinc
19224.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF