Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2820448
19217
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű 2 db jelzett, br 2,81 g, m: 51,52 2820438
19218
435
Ezüst (Ag) gyűrű 2 db jelzett, br. 2,68 g, m: 56, 53
2818624
19219
435
Ezüst (Ag) szív medál medál, jelzett, nettó: 7,58g , 4x4 cm 2816517
19220
435
Ezüst (Ag) tálka, jelzett 19 g 9 cm 2818629
19221
435
Ezüst (Ag) 2 db gyűrű m: 54 és 1 db fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,55g 2818606
19222
435
15000
Ezüst (Ag) életfát őrző oroszlánok medál, láncon, jelzett, nettó: 32,18g , h: 48 cm 2821130
19223
435
Ezüst (Ag) nemesi, tiszti mandzsettagomb pár, koronás, tüzér címerrel a pajzsban, 19. század. Jelzett, nettó: 8,1 g 2816334
19224
435
Thomas Sabo ezüst (Ag) design fülbevaló, apró fekete kövekkel. Jelzett, bruttó: 5,6 g 2816371
19225
435
Ezüst (Ag) köves fülbevalópár. Jelzett, bruttó: 1 g 2816271
19226
435
140000
Arany (Au/14k) gyűrű, 1 db tenyésztett gyönggyel és 1 db brillel (0,05 ct) díszítve. Jelzett, bruttó: 5,1 g, m: 61
2816619
19227
435
Ezüst (Ag) sötétzöld köves, virágos díszítésű gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,5 g, m: 58 2816635
19228
435
Ezüst (Ag) malachit berakásos ovális gyűrű. Jelzett, bruttó: 2,6 g, m: 51,5 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF