Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst (Ag) gyűrű 2 db jelzett, br 2,81 g, m: 51,52
19217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű 2 db jelzett, br. 2,68 g, m: 56, 53
19218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) szív medál medál, jelzett, nettó: 7,58g , 4x4 cm
19219.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) tálka, jelzett 19 g 9 cm
19220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) 2 db gyűrű m: 54 és 1 db fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,55g
19221.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) életfát őrző oroszlánok medál, láncon, jelzett, nettó: 32,18g , h: 48 cm
19222.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nemesi, tiszti mandzsettagomb pár, koronás, tüzér címerrel a pajzsban, 19. század. Jelzett, nettó: 8,1 g
19223.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Thomas Sabo ezüst (Ag) design fülbevaló, apró fekete kövekkel. Jelzett, bruttó: 5,6 g
19224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) köves fülbevalópár. Jelzett, bruttó: 1 g
19225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany (Au/14k) gyűrű, 1 db tenyésztett gyönggyel és 1 db brillel (0,05 ct) díszítve. Jelzett, bruttó: 5,1 g, m: 61
19226.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag) sötétzöld köves, virágos díszítésű gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,5 g, m: 58
19227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) malachit berakásos ovális gyűrű. Jelzett, bruttó: 2,6 g, m: 51,5
19228.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF