https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked
1
19000.

Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 500 000 HUF
4 065,04
EUR
,
4 687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked
1
19001.

Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 700 000 HUF
4 607,05
EUR
,
5 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65
1
19002.

14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
EUR
,
2 812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.
1
19003.

Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
1
19004.

Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
EUR
,
1 718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.
1
19005.

Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
EUR
,
1 718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.
1
19006.

Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g
1
19007.

Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g
1
19008.

Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
1
19009.

Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g

 
Gelöscht
 
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g
1
19010.

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
1
19011.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse