Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821174
19325
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 2db kis tálka, jelzett, d: 12 cm, nettó: 115g 2812074
19326
435
6 db Ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, kopott, h: 18 cm 2812075
19327
435
6 db Ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, kopott, h: 16 cm 2778901
19330
435
70000
Ezüst(Ag) kaspó plasztikus árvácska virágokkal, d: 14,5 cm, nettó: 197 g 2811887
19331
435
6500
Ezüst (Ag) végű tortalapát, gyöngyház nyéllel, jelzett, kopott, bruttó: 55 g 2811883
19332
435
Ezüst (Ag) nyelű vegyes evőkészlet darabok és hamutálka, sérült, vegyes méret, jelzett, bruttó: 371 g 2823695
19333
435
Ezüst (Ag) nyelű tortakínáló, h: 25-28 cm 2822577
19334
435
26000
Ezüst(Ag) főzelékes kanál és húsvilla, jelzett, h: 25 cm, nettó: 199 g 2822583
19335
435
15000
Ezüst(Ag) monogramos tejmerő kanál, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 76 g 2822597
19336
435
22000
Ezüst(Ag) evőkanál, 2 db, jelzett, egyik kis horpadásokkal, h: 22,5 cm, nettó: 118 g 2778918
19337
435
24000
Ezüst(Ag) rózsás nyelű desszertes villa, 4 db, jelzett, h: 14 cm, nettó: 67,7 g 2823855
19338
435
100000
Doxa by Aubry 14k arany (Au) kézi felhúzós női karóra, eredeti dobozában, papírkokkal, bőr szíjjal, működő, jó állapotban, jelzett d: 21 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF