Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst (Ag) fűszeres edényke. jelzett 34,4 g
19313.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) aranyozott virág formájú bross gyönggyel, jelzés nélkül, bruttó: 3,2 g + ezüstözött madárka fészkével markazitos bross
19314.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst (Ag) 4 db Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 362g
19315.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Nagy rózsakvarc golyó d: 55 mm
19316.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,35g
19317.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) lapokkal díszített bársony dobozka, jelzett, 10x8,5 cm
19318.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bécsi ezüst (Ag) csukát ábrázoló dugó dísz. Jelzett, mesterjegyes 123 g, 8 cm / Vienna silver cork ornament with pike-fish on top. Marked, hallmarked 123 g, 8 cm
19319.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst(Ag) rózsás nyelű tortalapát, jelzett, h: 21,3 cm, nettó: 48,6 g
19320.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) rózsás nyelű süteményes lapát, jelzett, h: 20 cm, nettó: 46,1 g
19321.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) levél alakú tálka, jelzett, nettó: 56g, 15,5x14 cm
19322.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) szalvétagyűrű, , jelzett, kis deformálódással, d: 5 cm, nettó: 34,4g
19323.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) gyertyatartó, jelzett, m: 10,5 cm, nettó: 81,60g
19324.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF