Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2729869
19265
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubinos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,8 g 2749542
19266
435
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,4 g 2730330
19267
435
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g
2750582
19268
435
3800
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,9 g
2729934
19269
435
Ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,6 g 2749482
19270
435
4800
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 6,5 g
2730195
19271
435
Ezüst(Ag) gyűrű füstszínű üveg kővel, jelzett, méret: 58 cm, bruttó: 13,9 g
2749525
19272
435
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzés nélkül, bruttó: 3 g
2750528
19273
435
Ezüst(Ag) apró fekete-fehér kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 4,6 g
2749440
19274
435
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g 2749349
19275
435
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzés nélkül, méret: 54, bruttó: 10,5 g 2750529
19276
435
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 12,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF