Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816751
19241
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) design gyűrű borostyánszínű kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 2,9 g, m: 57
2816762
19242
435
Ezüst (Ag) régi köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 3,9 g, m: 54,5 2816820
19243
435
Ezüst (Ag) fehér köves áttört gyűrű. Jelzett, bruttó: 8,7 g, m: 55
2816757
19244
435
Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 6,8 g, m: 53-54
2816774
19245
435
Ezüst (Ag) csillag formájú gyűrű piros kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 23,1 g, m: 57 2816828
19246
435
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű piros kövekkel. Jelzett, bruttó: 11 g, m: 55-56 2816825
19247
435
Ezüst (Ag) régi zöld köves gyűrű, bruttó: 5,1 g, m: 52 2816442
19248
435
Ezüst (Ag) világoskék köves gyűrű, bruttó: 1,8 g, m: 50-51 2816812
19249
435
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kék és fehér kövekkel. Jelzett, bruttó: 4,6 g, m: 54 2816796
19250
435
Ezüst (Ag) rózsaszín köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,6 g, m: 55
2816780
19251
435
Ezüst (Ag) kövekkel kirakott, feliratos gyűrű. Jelzett, bruttó: 18,8 g, m: 55-56
2816818
19252
435
Ezüst (Ag) apró fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 2,1 g, m: 51,5 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF