Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst (Ag) design gyűrű borostyánszínű kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 2,9 g, m: 57
19241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) régi köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 3,9 g, m: 54,5
19242.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Ezüst (Ag) fehér köves áttört gyűrű. Jelzett, bruttó: 8,7 g, m: 55
19243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 6,8 g, m: 53-54
19244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) csillag formájú gyűrű piros kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 23,1 g, m: 57
19245.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű piros kövekkel. Jelzett, bruttó: 11 g, m: 55-56
19246.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) régi zöld köves gyűrű, bruttó: 5,1 g, m: 52
19247.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Ezüst (Ag) világoskék köves gyűrű, bruttó: 1,8 g, m: 50-51
19248.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kék és fehér kövekkel. Jelzett, bruttó: 4,6 g, m: 54
19249.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) rózsaszín köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,6 g, m: 55
19250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) kövekkel kirakott, feliratos gyűrű. Jelzett, bruttó: 18,8 g, m: 55-56
19251.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) apró fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 2,1 g, m: 51,5
19252.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF