Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816566
19193
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű apró kék kővel. Jelzett, bruttó: 2,7 g, m: 50 2816546
19194
435
Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel. Jelzett, bruttó: 7 g, m: 55 2816560
19195
435
Aranyozott ezüst (Ag) karikagyűrű kövekkel. Jelzett, bruttó: 3,4 g, m: 57
2818533
19196
435
170000
Arany (Au) 14K zabszemes nyaklánc, jelzett, pótolt kapocs, h: 41 cm, nettó: 9,6 g
2818539
19197
435
50000
Arany (Au) 14K négyzetes köves fülbevalópár, jelzett, 1×1,7 cm, bruttó: 2,8 g
2818870
19198
435
11000
Ezüst(Ag) masszív király karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 25,8 g 2818738
19199
435
Ezüst(Ag) legyezős gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6 g
2818896
19200
435
Ezüst(Ag) vékony pálcikás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 1,1 g
2818542
19201
435
30000
Arany (Au) 14K mackó függő, jelzett, h: 2,7×0,8 cm, nettó: 1,7 g
2818549
19202
435
Arany (Au) 14K életfa függő, jelzett, h: 2,5×1,6 cm, nettó: 0,9 g 2816558
19203
435
Ezüst (Ag) gyűrű kis kövekkel. Jelzett, minimális deformációval, bruttó: 2,2 g, m: 57 2818868
19204
435
Ezüst(Ag) fekete köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF