Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst (Ag) gyűrű apró kék kővel. Jelzett, bruttó: 2,7 g, m: 50
19193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel. Jelzett, bruttó: 7 g, m: 55
19194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) karikagyűrű kövekkel. Jelzett, bruttó: 3,4 g, m: 57
19195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany (Au) 14K zabszemes nyaklánc, jelzett, pótolt kapocs, h: 41 cm, nettó: 9,6 g
19196.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Arany (Au) 14K négyzetes köves fülbevalópár, jelzett, 1×1,7 cm, bruttó: 2,8 g
19197.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst(Ag) masszív király karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 25,8 g
19198.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) legyezős gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6 g
19199.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) vékony pálcikás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 1,1 g
19200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany (Au) 14K mackó függő, jelzett, h: 2,7×0,8 cm, nettó: 1,7 g
19201.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Arany (Au) 14K életfa függő, jelzett, h: 2,5×1,6 cm, nettó: 0,9 g
19202.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) gyűrű kis kövekkel. Jelzett, minimális deformációval, bruttó: 2,2 g, m: 57
19203.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fekete köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4 g
19204.

Rufpreis:
2 000 HUF
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF