Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816532
19205
435
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel. Jelzett, bruttó: 8,3 g, m: 56,5 2816540
19206
435
Aranyozott ezüst (Ag) zöld és fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 6,8 g, m: 53 2816501
19207
435
Ezüst (Ag) áttört gyűrű zöld kővel. Jelzett, bruttó: 4,2 g, m: 53 2816527
19208
435
Aranyozott ezüst (Ag) sárga és fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 11,2 g, m: 54 2816520
19209
435
Aranyozott ezüst (Ag) rózsaszín és fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,4 g, m: 51 2816489
19210
435
Ezüst (Ag) design karikagyűrű. Jelzett, nettó: 8,5 g, m: 56,5 2816496
19211
435
Ezüst (Ag) karikagyűrű fekete zománccal. Jelzett, bruttó: 3,4 g, m: 56
2816485
19212
435
Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel. Jelzett, bruttó: 12,5 g, m: 58 2816475
19213
435
Ezüst (Ag) gyűrű piros zománccal és kővel. Jelzett, bruttó: 9,6 g, m: 56,5 2816521
19214
435
Ezüst (Ag) fűszeres kanálka, érméből 4 g 2816519
19215
435
Ezüst (Ag) tálka, jelzett 16,7 g 9 cm
2816525
19216
435
Ezüst (Ag) fűszeres kanálka, 5,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF