Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791527
19301
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kék köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,1 g 2791708
19302
435
4600
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzés nélkül, d: 3 cm, bruttó: 5,8 g 2791908
19303
435
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g
2791496
19304
435
3800
Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 52 cm, bruttó? 4,6 g 2791663
19305
435
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, nettó: 7,1 g
2818943
19306
435
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 9,8 cm, nettó: 51,7 g 2791658
19307
435
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, nettó: 13,3 g
2819100
19308
435
30000
Ezüst(Ag) levélmintás kávéskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 74,9 g 2791875
19309
435
26000
Ezüst(Ag) orosz karperec gazdagon díszítve, jelzett, 5,5×7 cm, nettó: 39,4 g
2814751
19310
435
40000
Arany (Au/14k) gyűrű brillel, jelzett, bruttó: 1,8 g, m: 57. Műanyag dobozban. 2819119
19311
435
34000
Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×9 cm, nettó: 87,7 g 2816542
19312
435
Ezüst (Ag) cukorfogó jelzett 35 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF