Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816771
19253
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) bordázott design gyűrű. Jelzett, 15,8 g, m: 59-60 2816745
19254
435
Ezüst (Ag) gyűrű világoskék kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 7,2 g, m: 58 2740979
19255
435
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 10,5 g 2816224
19256
435
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,7 g 2730453
19257
435
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, jelzett, kőhiánnyal, h: 2 cm, bruttó: 3,2 g
2816615
19258
435
Ezüst (Ag) zöld és fehér köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 7 g, m: 50 2730213
19259
435
Ezüst(Ag) nyaklánc pillangós középrésszel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,7 g 2791869
19260
435
4800
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, sérült kővel, laza kapoccsal, bruttó: 5,9 g
2730425
19261
435
Ezüst(Ag) fülbevalópár gránáttal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,9 g 2730166
19262
435
3800
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,07 g
2730448
19263
435
4400
Ezüst(Ag) fülbevalópár fekete kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,5 g
2749690
19264
435
Ezüst(Ag) shamballa gyönggyel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF